2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Radom
Dodane Dzisiaj o 08:49

Piekarz praca w Belgii, wysokie zarobki w EUR!

Wynagrodzenie

70 - 85 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • wyrobianie ciasta na chleb/bułki, trzymając się przy tym ściśle określonych zasad ustalonych przez pracodawcę (lub własnych receptur)

  • obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych

  • przygotowywanie ciast, kremów, nadzień do naszych wypieków

  • pomoc w codziennych wypiekowych obowiązkach w piekarni

  • utrzymywanie porządku

Wymagania

  • masz doświadczenie gastronomiczne lub min 1 rok dośw. w zawodzie

  • jesteś kreatywny i chcesz się uczyć

  • potrafisz zadbać́ o ład i porządek w miejscu pracy,

  • mówisz komunikatywnie po angielsku

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia - belgijska umowa o prace

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

  • 13 wypłata

  • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii (150€ po przepracowanym 1 tygodniu)

  • Bieżące wsparcie ze strony polskiego koordynatora

  • Przejście na stały kontrakt po okresie próbnym

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 917307677