2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Dolnośląskie
  6. Cukiernik, piekarz - Wrocław
  7. Cukiernik, piekarz - Krzyki
Dodane 17 maja 2024

Piekarnia Wichowski zatrudni Piekarza - ŚW. KATARZYNA

Wynagrodzenie

5 800 - 7 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Piekarnia Wichowski s.c. w Świętej Katarzynie pod Wrocławiem (10 km od Centrum Wrocławia) istniejąca od 1990 r. przyjmie do pracy na stałe lub określony czas Piekarza

BEZ ZAKWATEROWANIA

Oczekujemy:

- dyspozycyjności w godzinach 13:00 - 21:00 lub 14:00 - 22:00

- doświadczenia w pracy w piekarni

- zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

- chęci do pracy w rodzinnej firmie, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku i współpracy

  • język polski w stopniu komunikatywnym

Zadania:

- praca na hali produkcyjnej

- przygotowanie wyrobów do wypieku

- współpraca z Ciastowym i Piecowym

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie istniejącej od wielu lat na rynku oferującej asortyment dla restauracji, sklepów, cateringów oraz placówek oświaty

- pracę z doświadczonym zespołem Piekarzy

- pracę na podstawie umowy o pracę

- pracę 6 dni w tygodniu (niedziela - piątek)

- regularne wypłaty co tydzień

Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Wojciech Wichowski

tel. biuro 713116564 (8:00-12:00) , 60*****74

Nasza Piekarnia jest zlokalizowana 5 min od stacji PKP (Stacja Święta Katarzyna) oraz 100m od przystanku autobusowego (Święta Katarzyna-Żernicka)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 889269922