2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Podlaskie
  6. Cukiernik, piekarz - Białystok
  7. Cukiernik, piekarz - Dojlidy
Dodane 30 kwietnia 2024

Piekarnia Pan Bochenek zatrudni do produkcji pączków i drożdżówek

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli lubisz piec, dobrze się czujesz w kuchni, a pieczenie to Twoja pasja. Nie musisz mieć kierunkowego wykształcenia. Nie zwlekaj, złóż CV lub zadzwoń tel. 60*******12.

Wymagania: doświadczenie, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy.

Obowiązki: przygotowanie produktu, smażenie / wypiek produktu w zgodzie ze standardami firmy, obsługa maszyn i urządzeń, dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność, dbałość o czystość w miejscu pracy.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę (pełny etat), płatne nadgodziny, atrakcyjny pakiet socjalny (m. in. premie świąteczne, dofinansowanie wczasów).

Produkcja pączków - praca na zmianę popołudniową.

Produkcja drożdżówek - praca na zmianę ranną.

W aplikacji prosimy o zaznaczenie, na które stanowisko pracy jest zgłoszenie.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 828536923