2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Golina
Dodane 10 maja 2024

Pełnomocnik ds. zapewnienia jakości

Lokalizacja

Golina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Drobiarskie Farmio Sp. z o.o. w Golinie koło Jarocina, to część grupy kapitałowej FARMIO – polskiego producenta mięsa  drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi  od GMO. Zakłady stosują najnowszą technologię procesu uboju i dzielenia kurczaka co gwarantuje wytwarzanie produktów najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z pracownikami  i partnerami biznesowymi.

Obecnie poszukujemy do pracy na stanowisko

PEŁNOMOCNIK DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie, rozwój i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac podległego Zespołu

  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentów systemowych zgodnie z wymaganiami standardów BRC, IFS, QS oraz wymaganiami Klientów

  • Prowadzenie audytów zewnętrznych (klienckich, jednostek certyfikujących)

  • Współpraca z organami kontrolnymi w zakresie bezpieczeństwa żywności

  • Nadzór oraz prowadzenie audytów wewnętrznych zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Nadzór nad analizą i obsługą procesu reklamacyjnego

  • Nadzór nad realizacją działań korygujących oraz zapobiegawczych. Ocena skuteczności tych działań

  • Przeprowadzanie szkoleń Pracowników w zakresie systemu zarządzania jakością

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia Żywności lub pokrewne)

  • Znajomość standardów BRC oraz IFS. Mile widziana znajomość standardu QS.

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Stanowisko z jasno określonymi celami umożliwiające rozwój kompetencji

Lokalizacja

Golina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Golina
ID: 917418360