2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Szczecin
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Dodane 06 maja 2024

PARK HOTEL Zatrudni Kucharza/Pomoc Kuchenną

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kucharz/Pomoc Kuchenna

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie posiłków dla Gości hotelowych

  • przestrzeganie zasad HACCP oraz bezpieczeństwa żywienia

  • racjonalne gospodarowanie produktami

Oczekujemy:

  • doświadczenia pracy na stanowisku Kucharza lub chęci do nauki na stanowisku Pomoc Kuchenna

  • znajomości zasad produkcji gastronomicznej

  • pozytywnej energii i gotowości na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • pracę w luksusowym obiekcie hotelarskim w centrum Szczecina;

  • pracę w oparciu o umowę o zlecenie;

  • komfortowe środowisko pracy - bezpłatna kawa, herbata, śniadanie;

  • szkolenia wprowadzające;

  • pracę w zgranym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji, która stawia na rozwój i zadowolenie pracownika.

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych).”

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych aplikacje pozbawione powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 913637811