2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Bielany Wrocławskie
Dodane 22 maja 2024

Panie do sprzątania biur i pomieszczeń socjalnych 6-12 lub do 13 :00

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Pani do serwisu sprzątającego na 6-7 h dziennnie

Miejsce pracy: Francuska 6- Bielany Wrocławskie

Godziny pracy: od pn- pt 6 -12 lub 13

Zadania: -utrzymanie czystości na terenie biur, szatni, palarni (zamiatanie, zbieranie śmieci, mycie maszynowe itp)

Oferujemy:

- umowa zlecenie

-wypłatę zawsze na czas

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie, na zadawane przez Państwa pytania, prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 918457839