2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podlaskie
  5. Sprzątanie - Białystok
  6. Sprzątanie - Bacieczki
Dodane 14 maja 2024

Panie do serwisu sprzątającego- Produkcyjna

Lokalizacja

Białystok, Bacieczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mega Service - firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje:

Panie do serwisu sprzątającego

Miejsce pracy : Białystok ul. Produkcyjna

Godziny pracy:6.00-14.00; 14.00-22.00

Zadania: - utrzymanie czystości na terenie obiektu + teren zewnętrznym (mycie podłóg, sprzątanie sanitariatów, zbieranie śmieci itp.)

Oczekujemy:

-dokładności i sumienności

-dyspozycyjności do pracy w wyżej wymienionych godzinach

- orzeczenie o niepełnosprawności( mile widziane)

Oferujemy:

-umowę zlecenie lub umowę o pracę

-wypłatę zawsze na czas

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu 50*******01

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bacieczki
ID: 887776288