2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Gdańsk
  6. Sprzątanie - Młyniska
Dodane 06 maja 2024

Pani sprzątająca do biura

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pani sprzątająca do biura z umiejętnościami kulInarnymi i prawem jazdy kat. B

Firma KIM Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje energicznej i doświadczonej Pani sprzątającej, która dołączy do naszego zespołu w biurze. Jeśli jesteś osobą, która nie tylko doskonale radzi sobie z utrzymaniem porządku, ale także posiada umiejętności kulinarno-gastronomiczne oraz prawo jazdy kat. B, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy kandydatki w każdym wieku , niezależnie od tego w którym punkcie kariery zawodowej się znajdujesz, czekamy na Twoją aplikację!

Wymagania:

1.     Doświadczenie w sprzątaniu biur lub podobnych przestrzeni będzie dodatkowym atutem.

2.     Umiejętności kulinarno-gastronomiczne.

3.     Prawo jazdy kat. B

4.     Samodzielność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

5.     Zdolność pracy w zespole i komunikatywność.

Obowiązki:

1.     Codzienne utrzymanie czystości w biurze, kuchni oraz łazienkach.

2.     Przygotowywanie posiłków dla pracowników zgodnie z wcześniej ustalonym menu.

3.     Realizacja zamówień na artykuły spożywcze i środki czystości.

Oferujemy:

1.     Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

2. Praca w godzinach 7:00 - 15:00

3.     Przyjazną atmosferę pracy.

4.     Prywatny pakiet opieki medycznej.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami pod numerem +48 698 514 088.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 899592741