2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Dobroszyce
Dodane 21 maja 2024

Pani do serwisu sprzątającego - magazyny

Lokalizacja

Dobroszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Mega Service zatrudni:

Panią do serwisu sprzątającego

KONTAKT: 5.7.3.4.4.7.4.2.3

Miejsce pracy : ul. Zakładowa 1, 56-410 Oleśnica - Centrum Logistyczne Lidl- DOBROSZYCE Godziny pracy: 6-14 oraz 14-22 pon-sob

ZADANIA: Utrzymanie czystości na terenie magazynów-zamiatanie, mycie podłóg, sprzątanie sanitariatów i cześć wspólnych, zbieranie śmieci itp)

Oferujemy:

- umowa o prace/ umowa zlecenie + obiad i owoce codziennie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Dobroszyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dobroszyce
ID: 918190952