2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Śródmieście
Dodane 13 maja 2024

PANCAKE MASTER w Mr. Pancake / Pizza BOYZ

Wynagrodzenie

23 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do lokalu Mr. Pancake / Pizza BOYZ poszukujemy osoby na stanowisko PANCAKE MASTER z doświadczeniem w gastro, ale również pasją i wysokim poczuciem estetyki.

WYMAGANIA:

  • Bierzemy pod uwagę tylko osoby pełnoletnie, poszukujące pracy stałej.

  • Doświadczenie w pracy na kuchni wymagane

  • Dyspozycyjność ok. 3-5 razy w tygodniu lub weekendy zmianowo.

  • Aktualna książeczka Sanepidu.

  • Kreatywność oraz zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Otwartość i optymizm,

  • Komunikatywność (szczególnie ważna pod kątem obsługi kelnerskiej).c

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy WAŻNE

  • Punktualność i odpowiedzialność WAŻNE

Mile widziany status studenta.

ZADANIA

  • Przygotowywanie produkcji (prepy) zgodnie z otrzymanymi recepturami.

  • Przygotowywanie pancakes zgodnie z otrzymanymi recepturami.

  • Stały kontakt z głównym managerem / szefem kuchni.

  • Dbanie o czystość swojego stanowiska pracy.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę zlecenie.

  • Elastyczny grafik.

  • Stawkę progresywną oraz zależną od posiadanych umiejętności oraz premiowy system motywacyjny

  • Szkolenia wdrażające oraz okresowe szkolenia z nowego menu.

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji.

  • Pracę w przyjaznym, młodym zespole.

  • Zniżki pracownicze.

  • Współtworzenie jednego z najciekawszych konceptów gastronomicznych w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij do nas CV w pdf i koniecznie napisz kilka zdań o sobie!

O nas:

www.mrpancake.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 676558970