2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Bytom
Dodane 13 maja 2024

Pan do serwisu sprzątającego- praca dorywcza

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Mega Service to firma o wieloletnim doświadczeniu i ustabilizowanej pozycji na polskim rynku profesjonalnych usług utrzymania czystości poszukuje :

Pana do serwisu sprzątającego - ksiazeczka sanpied WARUNEK KONIECZNY

Miejsce pracy : u. Strzelców Bytomskich BYTOM

KONTAKT: od pn- pt od 08-15:00 5.0.2..7.5.1.5.6.7.

Godziny pracy: praca dorywcza- grafik do ustalenia z kierownikiem

Zadania: - utrzymanie czystości na terenie obiektu

Oferujemy: -umowa zlecenie

W związku z brakiem możliwości na odpisywanie na zadawane przez Państwa pytania prosimy o kontakt telefoniczny podany w ogłoszeniu od pn- pt od 08-15.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 916400401