2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zgierz
Dodane 13 maja 2024

Pakowanie kosmetyków - praca dla każdego! Od zaraz!

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) dla swojego klienta, lidera w produkcji artykułów kosmetycznych, poszukuje kandydatów do PAKOWANIA!!

Lokalizacja miejsca pracy - Stryków, Smolice

Dojazd do miejsca pracy - LINIA 2BIS

Twoje obowiązki:

  • pakowanie zestawów kosmetyków zgodnie ze wzorem

  • kontrola jakości spakowanych pakietów

  • praca przy linii produkcyjnej

Nasza oferta:

  • umowa zlecenie na start

  • stawka godzinowa 27, 70 zł brutto/h - DLA OSÓB UCZĄCYCH SIĘ DO 26 R.ŻYCIA 27,70 ZŁ NETTO/H

  • praca w systemie 2 zmian 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00 (możliwość wystąpienia zmiany nocnej w szczytowym sezonie)

  • praca w komfortowych warunkach - klimatyzowana hala, zapewniony ubiór oraz zaplecze socjalne

Praca dla osób również bez doświadczenia, lub poszukujących zatrudnienia na wakacje!

Osoby zainteresowanie proszone są wysyłkę CV poprzez OLX lub kontakt telefoniczny.

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie, wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora, podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa. W celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 917939394