2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Tajęcina
Kartony24 Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 10:06

pakowacz - magazyn w Tajęcinie k/Jasionki

Lokalizacja

Tajęcina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy prężnie rozwijającą się polską firmą produkcyjno-handlową. Dostarczamy opakowania kartonowe oraz dodatkowe akcesoria i materiały niezbędne do pakowania i wysyłki. Koncentrujemy się na pomocy klientom w doborze odpowiednich artykułów, które jak najlepiej spełnią ich oczekiwania.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: pakowacz - magazyn w Tajęcinie k/Jasionki

Co oferujemy?

Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku

Wdrożenie pod opieką doświadczonego pracownika

Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

Twoje zadania: opakowywanie towarów zgodnie z instrukcją kompletowanie, układanie towaru prace pomocnicze i porządkowe, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania: umiejętności manualne i dokładność umiejętność pracy w zespole odpowiedzialność za powierzony towar, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kartony24 spółka z o.o. z siedzibą w 36-050 Sokołów Małopolski przy ul. Reymonta 15,

Lokalizacja

Tajęcina,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tajęcina
ID: 898619131