2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Krapkowice
Dodane 21 maja 2024

Pakowacz-kontroler jakości toreb papierowych

Lokalizacja

Krapkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Fagro Sp.Jawna w Krapkowicach w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Krapkowice

Praca na 3 zmiany ( 06-14:00, 14:00 - 22:00, 22:00-06 ).

Opis stanowiska pracy:

  • ręczny odbiór toreb papierowych z maszyny,

  • kontrola jakości wyprodukowanych toreb.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie od 4500,00 zł brutto

  • grupowe ubezpieczenie

  • karty multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv z klauzulą.

Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1)    Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest FAGRO Sp. Jawna z siedzibą w Krapkowicach przy ul. Opolskiej 103b, tel.774079595.

2)    Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie art.6 ust.1 lit.a i c.

3)    Odbiorcą Państwa danych osobowych będą pracownik działu kadr oraz zarząd przedsiębiorstwa.

4)    Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

5)    Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania/dostarczenia CV.

6)    Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

7)    Mają Państwo prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uznają Państwo iż, przetwarzane Państwa danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów ochrony danych osobowych.

8)    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne i wymaga Państwa wyraźnej zgody.

9)    Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

10) Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Fagro Sp. Jawna, ul. Opolska 103B, 47-300 Krapkowice, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, Zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Krapkowice,

Opolskie

Opolskie, Krapkowice
ID: 771120335