2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Połczyn-Zdrój
Dodane 20 maja 2024

Pakowacz borowiny

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Połczyn-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zadania:

·         obsługa urządzeń produkcyjnych po przeszkoleniu,

·         praca przy produkcji wyrobów gotowych,

·         pakowanie wyrobów gotowych do kartonów zbiorczych,

·         przygotowywanie towarów gotowych do wysyłki,

·         prace manualne: naklejanie, etykietowanie,

·         dbanie o wytwarzanie wysokiej jakości produktów,

·         prace porządkowe i gospodarcze.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań,

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • chęć do nauki,

  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz",

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferta:

  • umowa zlecenie podpisywana z Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

  • szkolenie "od podstaw"

  • praca pod opieką odpowiedzialnego przełożonego,

  • proponujemy także wdrożenie stanowiskowe – nie musisz posiadać doświadczenia w pracy produkcyjnej.

Lokalizacja

Połczyn-Zdrój,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Połczyn-Zdrój
ID: 870471761