2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Zebrzydowice
Dodane 29 kwietnia 2024

Osoba Sprzątająca w Piekarni Zebrzydowice

Lokalizacja

Zebrzydowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Oferta pracy na umowę zlecenie - Osoba Sprzątająca w Piekarni Zebrzydowice

Stanowisko: Osoba Sprzątająca

Lokalizacja: Piekarnia Zebrzydowice

Godziny pracy: 3 razy w tygodniu, po 6 godzin każdego dnia

Opis stanowiska: Jesteśmy Piekarnią Zebrzydowice, cenionym miejscem oferującym wyjątkowe produkty piekarnicze naszym klientom od lat. Obecnie poszukujemy osoby sumiennej i zaangażowanej, która dołączy do naszego zespołu jako Osoba Sprzątająca. Twoim głównym zadaniem będzie dbanie o czystość i porządek w naszej piekarni.

Obowiązki:

  • Codzienne sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń piekarni, w tym obszarów produkcyjnych, recepcji, oraz toalet

  • Zamiatanie i mycie podłóg

  • Czyszczenie urządzeń, sprzętów oraz mebli

  • Monitorowanie stanu zapasów materiałów czystości i zgłaszanie potrzeb do uzupełnienia

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

  • Sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność przestrzegania zasad higieny i bezpieczeństwa pracy

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Stawkę godzinową odpowiadającą ustawie o umowach zlecenie

  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym środowisku

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, sumienną i chętną do pracy na stanowisku Osoby Sprzątającej w naszej piekarni, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" lub kontakt telefoniczny

Piekarnia Zebrzydowice to miejsce, gdzie Twoja praca ma znaczenie! Dołącz do nas już dziś!

Lokalizacja

Zebrzydowice,

Śląskie

Śląskie, Zebrzydowice
ID: 912870160