2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Nowa Huta
Dodane 18 maja 2024

Osoba sprzątająca/salowa - Szpital w Krakowie/Orzeczenie

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma Fudeko S.A. poszukuje pracowników do zatrudnienia w zakresie sprzątania w szpitalu im. Żeromskiego w Krakowie.

Obowiązki:

- mycie i dezynfekcja pomieszczeń na oddziałach szpitalnych,

- mycie podłóg, schodów, korytarzy, wind, lodówek, holi, pojemników na odpady,

- transport wewnętrzny odpadów komunalnych i medycznych,

- pomoc przy myciu łóżek, zmianie pościeli, pomoc przy pacjencie, wymiana brudnej i czystej bielizny.

Wymagania:

-orzeczenie o niepełnosprawności

-szczepienia WZW typu B

-ważna książeczka sanepidowska

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 66*******80.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 750103827