2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Grzegórzki
Dodane 26 maja 2024

Osoba sprzątająca - Centrum Medyczne - praca popołudniami

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KRAKOWSKIE CENTRUM MEDYCZNE  grupa FutureMeds

ul. Kopernika 32, 31-501 Kraków

www.futuremeds.pl

Zatrudni

Osobę do sprzątania w godzinach popołudniowych

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, szatni, toalet, korytarzy oraz innych przestrzeni wewnątrz budynków, zgodnie z „Planem higieny”

  • Odkurzanie i mycie podłóg

  • Czyszczenie powierzchni mebli, biurek, okien, drzwi oraz innych elementów wyposażenia

  • Opróżnianie koszy na śmieci i segregacja odpadów

  • Utrzymywanie czystości na zewnątrz budynków, włączając w to czyszczenie ścieżek, wycieranie kurzu z okolic wejść i z parapetów zewnętrznych

  • Utrzymywanie zapasów środków czystości i innych materiałów potrzebnych do sprzątania

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora Oddziału

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w godzinach popołudniowych - do ustalenia

  • Zatrudnienie w formie umowy zlecenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 919400046