2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bolszewo
Dodane 07 maja 2024

Osoba na stanowisko obsługi sklepu internetowego

Wynagrodzenie

4 950 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bolszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

COMES s.c

Firma Comes działająca od ponad 20 lat na rynku zatrudni pracownika na stanowisko:

Osoba na stanowisko obsługi sklepu internetowego i social media (facebook + instagram)

Obowiązki:

  • dodawanie/edycja produktów w sklepie internetowym

  • tworzenie ofert sprzedażowych na Allegro, Empik, Erli (poprzez system Apilo)

  • zarządzanie sprzedażą i i wysyłką zamówień

  • obsługa zwrotów i reklamacji

  • obróbka zdjęć produktów (używamy aplikacji Photoroom)

  • tworzenie grafik reklamowych i marketingowych

  • tworzenie opisów produktów (używamy modelu AI)

  • zarządzanie kampaniami reklamowymi (Google Ads, Empik Ads, Allegro Ads, Facebook/Instagram Ads)

Mile widziane:

  • znajomość systemu Shoper

  • znajomość systemu do zarządzania sprzedażą Apilo

  • obsługa dowolnego programu graficznego (dotychczas Figma)

  • znajomość paneli sprzedawcy (Allegro, Empik, Erli)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • pracę w głównej siedzibie naszej firmy ,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bolszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Bolszewo
ID: 671951182