2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Ochota
Dodane 08 maja 2024

Osoba na kuchnię (pomoc kuchenna)

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stabilna marka, istniejąca na Warszawskim rynku już od 15 lat: Centrum rozrywki dla dzieci.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, do pracy w kuchni, stawka podana netto:

Wymagania:

chęci do pracy

dyspozycyjność min. 100H!

zaangażowania,

umiejętność organizacji pracy w kuchni-doświadczenie

·          pracowitości, bo każdy z nas daje z siebie jak najwięcej J

Posiadanie oświadczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub książeczka jest obowiązkiem

Zakres obowiązków:

·          przygotowywanie dań z menu kawiarni (pizzy, śniadania, kanapki, warpy, sałatki, ciasta, desery itp. )

·          przygotowywanie przekąsek na przyjęcia urodzinowe dla dzieci (deski warzyw, owoców itp. )

·          dbanie o czystość kuchni,

·          dbanie o właściwe przechowywanie produktów,

·          rozpakowywanie dostaw, otwieranie i zamykanie zmian kuchni,

·          współpraca z resztą zespołu.

Oferujemy:

·          stabilne zatrudnienie: umowa zlecenie

·          dogodna lokalizacja (Ochota)

·          pracę w przedziale godzinowym 10-21

·          pracę w przestronnej kuchni z pełnym, profesjonalnym i nowym wyposażeniem,

·          miłą atmosferę pracy w zgranym zespole J

  • możliwość umowy o pracę po 3 miesiącach

Praca od zaraz!

Osoby chętne zapraszamy do kontaktu, wyślij swoje CV i czekaj na odpowiedz :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 916985243