2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Bałuty
Rossmann
Dodane 31 maja 2024

Osoba do wsparcia w Dziale Rekrutacji i Szkoleń - Drogerie Rossmann

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w procesie rekrutacji pracowników, w tym przeglądanie aplikacji, prowadzenie preselekcji kandydatów, organizacja i prowadzenie rozmów,

  • wsparcie w organizacji szkoleń,

  • udział w projektach HR,

  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji związanej z procesami rekrutacyjnymi i szkoleniowymi,

  • wykonywanie innych, zleconych obowiązków związanych z działalnością Działu Rekrutacji i Szkoleń.

Nasze wymagania

  • zainteresowanie rekrutacją i szkoleniami pracowników oraz chęć pogłębiania wiedzy na ten temat,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność,

  • zaangażowanie i motywacja do nauki i rozwoju,

  • umiejętność obsługi programów komputerowych, w tym pakietu biurowego MS Office i Canva.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 918942003