2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Zielona Góra
Dodane 08 maja 2024

Osoba do sprzątania pomieszczeń biurowych

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BOLL zatrudni osobę do sprzątania pomieszczeń biurowych.

Obowiązki:

  • utrzymywanie porządku i czystości na terenie budynku biurowego 3-kondygnacyjnego, około 1000 m2

  • mycie okien 2x w roku

  • uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych,

  • segregowanie odpadów,

  • właściwe używanie środków potrzebnych do utrzymania czystości,

  • dbałość o powierzone mienie i wykonywanie pracy zgodnie z przepisami oraz zasadami bhp i ppoż;

  • inne prace gospodarcze wynikające z bieżących potrzeb.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej,

  • kompetencje osobiste: dobra organizacja pracy, sumienność, komunikacja i współpraca,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę na ½ etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych z 29.08.97 r. Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 898669408