2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Częstochowa
  6. Sprzątanie - Zawodzie - Dąbie
Dodane 07 maja 2024

Osoba do sprzątania

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Rodzinna firma medyczna z Częstochowy poszukuje:

Pracownika serwisu sprzątającego

Zadania/obowiązki:

  • dbanie o czystość i porządek na terenie całego ośrodka,

  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych, mycie i dezynfekcja wyposażenia,

  • przestrzeganie procedur higienicznych i instrukcji, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • dokładność , sumienność,

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia,

  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,

  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia zawsze na czas,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie doświadczonych przełożonych

Prosimy o kierowanie ofert wyłącznie poprzez "APLIKUJ"

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 851433717