2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Lubuskie
  5. Sprzątanie - Sulechów
Dodane 10 maja 2024

Osoba do sprzątania

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MB Pneumatyka tworzy rozwiązania, pozwalające połączyć nawet najbardziej skomplikowane systemy w spójną, funkcjonalną całość.

Nasze złącza pneumatyczne zapewniają bezpieczeństwo układów hamulcowych na całym świecie – dzięki produktom MB Pneumatyki funkcjonują one bez zarzutu.

Miejsce pracy: Sulechów

Poszukujemy dwóch chętnych osób do pracy przy sprzątaniu.

Zakres zadań:

•   Utrzymywanie czystości na terenie całej firmy: w biurach, pomieszczeniach sanitarnych i socjalnych

•   Dbanie o porządek na hali produkcyjnej

•   Pełny lub Niepełny wymiar czasu pracy

•   Mile widziane osoby z orzeczeniem

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą u nas lub chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami!

Kontakt: +48**********01

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 917299947