2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Chorzów
Dodane 03 maja 2024

Ortoptysta/Optometrysta - Weiss Klinik

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków

  • udzielanie świadczeń diagnostycznych i edukacyjnych pacjentom korzystającym z usług medycznych w zakresie ortoptyki/optometrii, w tym wykonywanie badań okulistycznych:

    • refrakcji,

    • konwergencji,

    • fiksacji,

    • kątów zeza itp.

  • prowadzenie rehabilitacji i profilaktyki w schorzeniach oczu,

  • obsługa sprzętu diagnostycznego,

  • utrzymywanie kontaktów z lekarzami oraz pozostałym personelem Szpitala, pacjentami i członkami ich rodzin.

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie ortoptysta/ortoptystka,

  • umiejętność obsługi urządzeń okulistycznych,

  • nastawienie na pracę w zespole,

  • skrupulatność i sumienność.

Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B),

  • pracę od poniedziałku do soboty,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej placówce okulistycznej,

  • atmosferę pracy opartą na kooperacji i pozytywnych relacjach międzyludzkich,

  • pracę w miejscu, gdzie nie musisz martwić się o miejsce parkingowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 911258445