2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 19 kwietnia 2024

Organizacja szkoleń / Tworzenie dokumentacji / Uproszczona księgowość

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

O nas: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni sobie innowacyjność, efektywność i luźną atmosferę pracy. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w prowadzeniu spraw administracyjnych, księgowych oraz organizacji szkoleń.

Opis stanowiska: Szukamy zdolnej i zorganizowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za organizację szkoleń, tworzenie dokumentacji i prowadzenie uproszczonej formy księgowości. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym elementem naszego zespołu, wspierającym płynne funkcjonowanie operacji firmy.

Obowiązki:

  • Organizacja i koordynowanie szkoleń dla naszych klientów.

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją firmową.

  • Prowadzenie uproszczonej księgowości, w tym przygotowywanie prostych wniosków finansowych.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia dokładności i terminowości dokumentacji.

  • Obsługa klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami i/lub w obszarze księgowości.

  • Szybkie przyswajanie nowych umiejętności i adaptacja w zmieniającym się środowisku.

  • Proaktywne podejście do pracy i rozwiązywania problemów.

  • Doskonała organizacja pracy własnej i umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej z elastycznymi godzinami pracy.

  • Nieformalną atmosferę i wsparcie fajnego zespołu.

  • Możliwości rozwoju i szkolenia w dynamicznym środowisku.

Jak aplikować? Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, wyślij swoje CV poprzez OLX.. Czekamy na Twoją aplikację!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 913002291