2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Małopolskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Skawina
Dodane 17 maja 2024

Optometrysta - Refrakcjonista - Kodano Optyk Skawina

Lokalizacja

Skawina

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Optometrysta - Refrakcjonista do salonu Kodano Optyk w Skawinie. Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzenie badań wzroku zgodnie z misją firmy oraz z zachowaniem najwyżej jakości świadczonych usług

  • aktywne doradzanie Klientom w wyborze najlepszych produktów

  • utrzymanie najwyższych standardów obsługi

  • sprzedaż i promowanie oferty firmy

  • dbanie o prawidłową ekspozycję i komunikację wizualną

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne

  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów

  • umiejętność pracy w zespole

  • dbanie o wizerunek salonu

  • wysoka kultura osobista

  • ambicja

  • optymizm, inicjatywa

Jeśli jesteś zainteresowany/-a przedstawieniem nam swojej kandydatury, zachęcamy do wysłania aktualnego CV poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w ogłoszeniu. Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 918887647