2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Wrocław
  7. Opieka nad dziećmi - Fabryczna
Dodane 16 maja 2024

Opiekun w żłobku

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Niepubliczny Klub Dziecięcy zlokalizowany na Maślicach we Wrocławiu zatrudni OPIEKUNA na cały etat.

Godziny otwarcia klubu dziecięcego: 7.00-17.00 (praca na zmiany 7-15, 8-16 i 9-17).

KWALIFIKACJE POMOC OPIEKUNA:

  • wykształcenie min. średnie

  • osoby ubiegające się o stanowisko mogą być w trakcie studiów.

Wymagania:

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi,

  • komunikatywność, odpowiedzialność, kreatywność, cierpliwość,

  • realizacja obowiązujących programów nauczania,

  • stosowanie właściwych metod nauczania,

  •  współpraca ze specjalistami (logopeda, psycholog), w trudnych sytuacjach z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną,

  • rozpoznawanie potrzeb rozwojowych i zdrowotnych dzieci w wieku od pierwszego roku życia do 4 lat,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,

  • umiejętność pracy w zespole.

KWALIFIKACJE OPIEKUN:

  • pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, pedagogika wczesnoszkolna, nauczyciel wychowania przedszkolnego,

lub

  • pielęgniarka/położna,

lub

  • wykształcenie co najmniej średnie po odbyciu 280-godzinnego szkolenia (lub KURS OPIEKUNA DZIECIĘCEGO, możemy pomóc w zdobyciu kwalifikacji),

lub

  • wykształcenie co najmniej średnie i doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 poparte odpowiednimi dokumentami.

WARUNKI PRACY

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- miła atmosfera i możliwość rozwoju, wsparcie zespołu specjalistów (psycholog, logopeda),

- praca od poniedziałku do piątku,

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

OBOWIĄZKI:

- dbałość o bezpieczeństwo dzieci, opieka nad dziećmi,

- realizacja programu wychowawczego poprzez różnorodność prowadzonych zajęć;

- dbałość o ich zdrowie oraz prawidłowy rozwój z uwzględnieniem indywidualnego rozwoju dziecka,

- współpraca z Rodzicami,

- codzienna opieka nad dziećmi m.in.: karmienie, mycie, przewijanie, itp.

Wymagane dokumenty to CV- prosimy przesłać mailem.

Niezbędnymi dokumentami w kolejnym etapie rekrutacji będą:

  • zaświadczenie o niekaralności

  • zaświadczenie z rejestru przestępstw na tle seksualnym

  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO.

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem serwisu OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 918688610