2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Warszawa
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Targówek
Dodane 18 maja 2024

OPIEKUN w placówce dla osób w kryzysie bezdomności

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Warszawskie poszukuje pracownika na stanowisko: OPIEKUN

Wymagania: Wykształcenie minimum średnie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

Warunki pracy: Umowa zlecenia, praca zmianowa w bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami.

Obowiązki: m.in.: Wsparcie osób w placówce całodobowej, wydanie posiłku, dopilnowywanie porządków, przyjęcie nowym mieszkańców, drobne prace biurowe.

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2024 r. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Na  aplikacji prosimy o  dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie, informujemy, iż  Administratorem Danych Osobowych jest Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Warszawskie z siedzibą w Warszawie (03-647) przy ul. Knyszyńskiej 1.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji do czasu jej zakończenia. W przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody dla potrzeb przyszłych rekrutacji dokumenty aplikacyjne będą przechowywane przez okres roku od dnia jej wyrażenia.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania, wycofania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych - na zasadach określonych w art. 16-21 RODO. W każdej chwili może Pani / Pan wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uzna Pani / Pan, że Państwa dane przetwarzane są niezgodnie z prawem.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 919186986