2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Węgrzce
Dodane 07 maja 2024

Opiekun ośrodka uzależnień

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Węgrzce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pacjent i jego zdrowie jest dla nas priorytetem.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień AlkoVip położony jest w województwie małopolskim na ul. Witkowickiej 74 w Krakowie. Korzystamy z najlepszych i najnowocześniejszych metod, które w bezpieczny sposób pozwalają przejść proces detoksykacji oraz posiadamy autorskie programy terapeutyczne, dzięki którym pomagamy Pacjentom wyzbyć się chęci sięgania po substancje odurzające. Umiejscowienie obiektu w spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego szumu czy zgiełku umożliwia wyciszenie duszy i ciała, pełną anonimowość oraz relaks pomiędzy zajęciami z terapeutą.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: opiekun ośrodka.

Praca w systemie tydzień pracy - tydzień wolnego. Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie, mile widziane osoby z poza Krakowa ze względu na możliwość zakwaterowania.

www.alkovip.pl

Twój zakres obowiązków:

  • opieka nad pacjentami ośrodka

  • współpraca z zespołem terapeutycznym

  • Wsparcie dla pacjentów w codziennych czynnościach

  • sprzątanie, zakupy, dorywcze prace techniczne

Nasze wymagania:

  • sumienność

  • gotowości do dyżurów w trybie tydzień/tydzień z drugim opiekunem

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Pracę ww. stanowisku

  • Wynagrodzenie uzależnione od ilości dyżurów w miesiącu

  • elastyczny grafik

Benefity:

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • pełne wyżywienie

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Lokalizacja

Węgrzce,

Małopolskie

Małopolskie, Węgrzce
ID: 916656021