2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Kotuń
Dodane 30 kwietnia 2024

Opiekun osoby starszej/opiekun medyczny

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kotuń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dom Seniora poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Opiekun osoby starszej, opiekun medyczny

Miejsce pracy: Kotuń – 7 km od Piły

Główne zadania i obowiązki:

- planowanie czynności higienicznych i pielęgnacyjnych dla osoby starszej i niesamodzielnej,

- pomoc osobom starszym w codziennych czynnościach życiowych, pomoc przy utrzymaniu higieny osobistej, pomoc przy karmieniu,

- wykonywanie wybranych czynności z zakresu opieki medycznej (dot. opiekun medyczny),

- dbałość o czystość otoczenia.

Wymagania:

- serce do pracy i rozumienie potrzeb osób starszych,

- umiejętność organizacji pracy,

- wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę,

- łatwość nawiązywania relacji z innymi ludźmi,

- wykształcenie (opiekun medyczny, opiekun osób starszych) i minimum roczne udokumentowane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin (w zależności od dyspozycyjności opiekuna),

- elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, kontrakt),

- pracę w systemie zmianowym,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania.

Lokalizacja

Kotuń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kotuń
ID: 897563737