2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Margonin
Dodane 13 maja 2024

Opiekun osób starszych/opiekun medyczny

Wynagrodzenie

4 700 - 4 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Margonin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnię osobę do opieki nad osobami starszymi i schorowanymi w Prywatnym Domu Seniora.

Wymagania:

  • odpowiednie wykształcenie

  • serce do pracy i rozumienie osób starszych

  • rzetelność, sumienność i profesjonalizm

  • łatwość w nawiązywaniu relacji z innymi

Obowiązki:

  • wspieranie Pensjonariuszy w ich codziennych potrzebach i czynnościach higienicznych-opiekuńczych

  • zapewnienie urozmaiconego czasu wolnego Pensjonariuszy

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w przyjaznym i zgranym zespole, możliwość rozwoju.

Prosimy o przesyłanie CV jak i kontakt telefoniczny

53*******44

50*******54

Lokalizacja

Margonin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Margonin
ID: 803426085