2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Świętokrzyskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Kielce
Dodane 21 maja 2024

Opiekun osób starszych/opiekun medyczny

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika zatrudnionego na wyżej wskazanym stanowisku należeć będzie:

·         Zapewnienie opieki mieszkańcom DS. Nestor,

·         Pielęgnacja i higiena osób starszych,

·         Żywienie mieszkańców leżących,

·         Wykonywanie zadań wskazanych przez kierownika działu opiekuńczo-medycznego.

Wymagania:

·         Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wykształcenie w kierunku opieki nad osobami starszymi lub jako opiekun w domu pomocy społecznej,

·         Empatia, obowiązkowość, rzetelność, dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:  CV

Zapraszamy do przesłania aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133poz. 883 z 1997. r.)

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 919795063