2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Siedlce
Dodane 21 maja 2024

Opiekun Klienta Telekomunikacja Internet

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i ciągłą rozbudową sieci światłowodowych FTTH DOMTEL TELECOM lider na rynku sprzedaży usług multimedialnych (Internet + Telewizja+ Telefon) na terenie powiatu Siedleckiego poszukuje kandydatów na stanowisko:

- Opiekun Klienta

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu. Jeśli posiadasz chęci do pracy i poszukujesz nowych wyzwań to jest praca dla Ciebie (bez względu czy jesteś Kobietą czy Mężczyzną).

Opiekun Klienta :

Miejsce pracy: Powiat Siedlecki,Węgrowski, Łosicki

Potrzebne Ci będzie:

• zaangażowanie w realizację celów,

• umiejętność współpracy w zespole,

• prawo jazdy,

• min. średnie wykształcenie.

• doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami

• umiejętność nawiązywania kontaktów D2D

Twoje zadania:

• aktywne pozyskiwanie klienta,

• budowanie relacji z klientem,

• promowanie produktów oraz usług oferowanych przez naszą firmę,

• reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta,

• dobre zrozumienie procesu sprzedaży i znajomość branży IT,

• umiejętność rozpoznawania, rozumienia i definiowania potrzeb klienta,

• kreatywność w poszukiwaniu szans sprzedaży,

• samodzielność w nawiązywaniu relacji,

• dobra organizacja pracy,

• umiejętność zadawania pytań i wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania klientów,

• dbałość o relacje i efektywną współpracę.

Od nas dostaniesz:

• wsparcie Biura Obsługi Klienta,

• elastyczny grafik,

• praca w młodym dynamicznym zespole,

• przejrzysty system wynagrodzeń/ system premiowy,

• samochód służbowy/ telefon,

• rozwój poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami,

• szkolenia merytoryczne.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV poprzez OLX.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 616748007