2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 15 maja 2024

Opiekun klienta praca w terenie

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Opiekun klienta

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, śląskie

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów na produkty boxowe oraz All-Safe ,

  • szkolenia klientów,

  • wymiana i wdrożenia ploterów do nowych i obecnych klientów,

  • regularne odwiedziny salonów ME, Orange oraz SMB ,

  • weryfikacja i wymiana reklamacji,

  • dbałość o powierzone mienie pracodawcy oraz wizerunek firmy.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość technik i metod sprzedaży do klientów B2B,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość branży GSM ,

  • obsługa pakiet Office,

  • wysokie kompetencje interpersonalne,

  • radzenie sobie ze stresem,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • elastyczne podejście do pracy,

  • zdolności negocjacyjne,

  • umiejętności analityczne,

  • kreatywność,

  • innowacyjność.

Czekają na Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ciekawe zadania i pracujący z pasją zespół,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • atrakcyjne warunki płacowe,

  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • premie ekologiczne,

  • „paczuszka dla maleństwa”,

  • biblioteka 3mk,

  • możliwość korzystania z ZFŚS,

  • komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy itd.).

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania - w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej możemy uzgodnić inne optymalne dla Ciebie warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza OLX/

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr telefonu: 507 435 009.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się na stronie internetowej firmy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 917186806