2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Wola
Dodane 20 maja 2024

Opiekun/ka transakcji

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencję pracy Skilled Staff Solution z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim tworzy Zespół specjalistów  z wieloletnim doświadczeniem. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji stałej i tymczasowej oraz usługi typu outsourcing w wielu sektorach gospodarki w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukujemy dla naszego partnera BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o., kandydatów na stanowisko:

Opiekun/-ka Transakcji

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • kontakt telefoniczny z klientami i dealerami oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do podjęcia decyzji kredytowej i aktywacji umowy; przygotowywanie ofert finansowania; wprowadzanie do systemu wniosków kredytowych,

  • przygotowywanie umów finansowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi,

  • kontrola podpisanych umów przed ich aktywacją,

  • współpraca z Zewnętrzną Siecią Sprzedaży oraz z Dealerami w procesowaniu transakcji,

  • koordynacja działań między różnymi działami w firmie w celu zapewnienia płynnego przebiegu procesu sprzedaży,

  • przygotowywanie umów o współpracy z Dealerami,

  • monitorowanie postępu transakcji i raportowanie kluczowych wskaźników wydajności,

  • rozwiązywanie problemów i reagowanie na ewentualne problemy w trakcie procesowania transakcji.

Wymagania:

  • umiejętność budowania i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • bardzo dobra organizacja pracy, w tym zarządzanie kilkoma priorytetami jednocześnie

  • znajomość narzędzi i procedur związanych ze wsparciem sprzedaży,

  • zdolność do podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku,

  • entuzjazm i pozytywne nastawienie do nowych zadań, również w zakresie doskonalenia procesów w których uczestniczysz,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim MS Excel).

Oferujemy:

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bonus uzależniony od wyników pracy

  • prywatną opiekę medyczną w Enel-Med

  • kartę sportową Multisport

  • ubezpieczenie na życie

Mile widziane:

Znajomość systemu LEO będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie w branży leasingowej i znajomość produktów finansowych

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915811285