2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Świętokrzyskie
  6. Logistyka - Busko-Zdrój
Dodane 16 maja 2024

Opiekun Floty/ MAGTRANS Busko-Zdrój

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia ponad 600 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.

Zadania na stanowisku:

  • administrowanie flotą firmową (wydawanie i odbiór pojazdów ciężarowych oraz naczep)

  • przygotowywanie i ewidencja protokołów zdawczo - odbiorczych

  • monitorowanie stanu technicznego pojazdów floty oraz naczep

  • obsługa zgłoszeń serwisowych użytkowników pojazdów floty

  • nadzór i koordynacja przeglądów technicznych i serwisów pojazdów

  • współpraca i nadzór nad naprawami w serwisach zewnętrznych i wewnętrznym

  • proponowanie działań optymalizujących koszty utrzymania floty

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej lub były kierowca

  • wiedza z budowy i eksploatacji samochodów ciężarowych

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego i/lub ukraińskiego/ rosyjskiego

  • umiejętność obsługi arkuszy google/ Excel

  • rzetelność, zaangażowanie, samodzielność, kreatywność

  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziane doświadczenie w branży transportowej lub były Kierowca

Nasza oferta:

  • praca w stabilnej firmie, o uznanej renomie i pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • system premiowy zależny od wyników Twojej pracy

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy, w Busku-Zdroju

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy

  • zaplanowany proces wdrożenia do pracy

  • karta MultiSport Benefit z dofinansowaniem, nauka języka obcego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Prosimy o aplikację poprzez portal OLX.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MAGTRANS Sp. z o. o. z siedzibą w Busku-Zdroju przy ul. Bohaterów Warszawy 116. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail rekrutacja(małpa)magtrans.eu lub telefonicznie +48 41 370 46 00.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 833340635