2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 07 maja 2024

Opiekun dzieci do lat 3 w żłobku, Stare Miasto oraz Prądnik Czerwony

Wynagrodzenie

3 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Żłobek TEREFERE w Krakowie poszukuje kandydata na stanowisko:

Opiekun Dzieci do lat 3.

LOKALIZACJA

1. Plac Gen. Sikorskiego (Stare Miasto)- pełny etat

2. Ul. Reduta 28 (Prądnik Czerwony) - pełny etat

 Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pracę w zespole zgranych, wesołych i zaangażowanych opiekunek. Wspierający się wzajemnie team to dla nas podstawa pracy i najlepsze efekty w opiece nad dziećmi.

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz 7.00 do 17.00 (praca w systemie zmianowym zgodna z grafikiem po 8h/ dziennie lub innym ustalonym)

  • lubimy kreatywność, więc zapewnimy możliwość realizacji własnych pomysłów i programów dydaktycznych,szkoleń podnoszących kwalifikacji

Oczekujemy:

  • szukamy osób wesołych, cierpliwych i lubiących pracę z dziećmi.

  • wymagane kwalifikacje - ukończone studia kierunkowe lub kurs opiekuna dzieci do lat 3.

  • ważne dla nas jest bliskościowe podejście do dziecka,

  • aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • mile widziane zdolności plastyczne lub artystyczne, umiejętność gry na instrumencie lub znajomość języków obcych.

    Zakres obowiązków to min:

  • opieka i edukacja małych dzieci

  • podawanie posiłków,

  • czynności higieniczne,

  • bieżący kontakt z rodzicami,

Wynagrodzenie uzależnione jest od wykształcenia, doświadczenia oraz posiadanych umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres e-mailowy.

Prosimy o dodanie do dokumentów zapisu o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Krakowskie Centrum Psychologiczne Salvate sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)1

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 843929891