2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Ozorków
Izabela Jurek
Dodane 31 maja 2024

Operatorzy CNC potrzebni od zaraz ! Przyjmujemy także bez kursu

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

PRACA STAŁA!

Nasz Klient specjalizuje się w produkcji detali z miedzi, a także podzespołów dla branży energii odnawialnej i automotive. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Zadania:

  • Praca na maszynach CNC (frezarki 3-osiowe ze sterowaniem Heidenhain)

  • Przygotowanie materiału do obróbki (metal)

  • Dobór przyrządów do mocowania detalu oraz dobór i wymiana narzędzi obróbczych

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku Operatora CNC

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), możliwość nadgodzin dla chętnych

  • Wynagrodzenie 6000-6500zł brutto miesięcznie lub wyższe w zależności od posiadanego doświadczenia

  • Benefity: prywatne ubezpieczenie na życie i zdrowie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone, paczki dla dzieci, premie świąteczne

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 918906575