2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Chludowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Operator z uprawnieniami UDT: suwnica / wózek widłowy / zwyżka

Lokalizacja

Chludowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Relopack Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR Z UPRAWNIENIAMI UDT do obsługi suwnicy / wózka widłowego / zwyżki

Zakres obowiązków:

  • obsługa suwnicy / wózka widłowego lub zwyżki podczas wykonywania prac mechanicznych

  • załadunki i rozładunki

  • czynności związane z zabezpieczaniem ładunków do transportu

Oferujemy:

  • dojazdy na projekty oraz zakwaterowanie

  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),

  • ubezpieczenie zdrowotne LuxMed oraz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Mile widziane :

  • doświadczenie w różnych dziedzinach przemysłu

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Jeśli posiadasz wymagane umiejętności i doświadczenie oraz jesteś gotowy(a) do podjęcia wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o przesłanie swojego CV  lub skontaktowanie się telefonicznie pod numerem: 78*****97

Lokalizacja

Chludowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chludowo
ID: 676091983