2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Suwałki
Dodane 13 maja 2024

operator wycinarki laserowej / Suwałki

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma ZWM Waraksa Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko operatora wycinarki laserowej do blach płaskich. Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę oraz nadzór nad procesem wycinania laserowego 2D zgodnie z określonymi specyfikacjami i normami jakościowymi.

Obowiązki

  • Obsługa wycinarki Trumpf 5060.

  • Ustawianie parametrów cięcia zgodnie z wymaganiami.

  • Monitorowanie procesu cięcia i zapewnienie zgodności z normami jakościowymi.

  • Pielęgnacja i konserwacja maszyny.

  • Raportowanie wszelkich usterek i problemów technicznych.

Wymagania

  • Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowej lub podobnych maszyn.

  • Znajomość podstawowych procesów cięcia blach.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu.

  • Dokładność i precyzja w pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Podstawowe przeszkolenie przygotowujące do pracy na maszynie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Oczekujemy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Suwałki
ID: 917928987