2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 29 maja 2024

Operator wozka wysokiego skladowania, 15,50€, start03.06

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

Praca w BRANZY magazyn napojów

Miejscowość : 63546 Hammersbach

Stanowisko : Operator wózka widłowego

Stawka: 15,50 € brutto /h

Start : 03.06

Zakres obowiązków:

Prowadzenie wózka widłowego (reach truck)

- Przechowywanie i pobieranie towarów na paletach (wysokość półki do 12 metrów)

- Rozładunek ciężarówek w dziale towarów przychodzących przy pomocy wózka

- Przetwarzanie zamówień za pomocą skanera ręcznego

Wymagane:

Uprawnienia na wózki widłowe

Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego co najmniej roczne

W razie braku doświadczenia na wysokim składzie  chęć do przyuczenia

Oferujemy:

Niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony

Stawka godzinowa 15,50€ ( miesięcznie 1.670 € - 1870 € netto )

Praca zmianowa, dodatek za nocki 25%

Gwarantowane 35 godzin miesięcznie

Organizacja wszelkich formalności dotyczących ubezpieczenia zdrowotnego oraz numeru podatkowego

Możliwość zaliczek co tydzień

Pokoje dwuosobowe z pełnym wyposażeniem oraz darmowym Internetem.

Opieka polskojęzycznego koordynatora

Badania G25

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 918432199