2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Ujście
Oddział Ujście - Grzegorz
Dodane 27 maja 2024

Operator Wózka Widłowego Ujście

Lokalizacja

Ujście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

SEITO w Ujściu:

Od ponad 20 lat koncentrujemy się na zadaniu transportu butelek w największej hucie tego typu w Polsce. Nasi operatorzy przewożą prawie milion butelek piwa dziennie!

Dołącz do nas!

Więcej o naszej firmie: www.seito.pl

OFERUJEMY :

  • Przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, dobrowolnego ubezpieczenia na życie, dofinansowania karty sportowej, paczek świątecznych)

  • PREMIE za skuteczne polecenie pracy swoim znajomym

  • Pracę w systemie 4-brygadowym

ZADANIA:

  • Transport ładunków paletowych (opakowania szklane) za pomocą wózka widłowego

  • Rozładunek/załadunek samochodów dostawczych

  • Prace porządkowe oraz pomocnicze na magazynie

  • Odbiór wyrobu gotowego z linii produkcyjnej

OCZEKIWANIA:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT II WJO)

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub aplikowania online!

Administratorem Danych Osobowych jest spółka Seito Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (KRS: 0000261422) . Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie:

www.seito.pl

Nie zapomnij dopisać klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia. Zostałem/am również poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ujście,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ujście
ID: 787205488