2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Oława
Aleksandra Oleszczuk
Dodane 13 maja 2024

operator wózka widłowego | UDT | magazyn | od zaraz

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujesz pracy z dobrą atmosferą i posiadasz uprawnienia UDT? Świetnie się składa, dołącz do naszego zespołu!Praca na stanowisku Operatora wózka widłowego czeka właśnie na Ciebie!

Aplikuj lub wyślij SMS o treści: magazynOla tel. 66*******92

oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • godziny nocne płatne 100%
  • premie i trzynastki
  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • szkolenia doskonalące
  • pakiet benefitów (opieka medyczna i karta sportowa)

zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów na placu magazynowym
  • dostarczanie materiałów i komponentów na produkcję
  • praca przy komputerze (dokumenty wysyłkowe, generowanie raportów wysyłkowych z systemu)

oczekujemy

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 915300463