2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Radomsko
Dodane 22 maja 2024

Operator Wózka Widłowego - ONTEX Polska

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli szukasz nowych wyzwań, lubisz się rozwijać i poszukujesz firmy o unikalnej kulturze organizacyjnej dołącz do Ontex Polska. Nasza firma kieruje się zasadami etycznymi, opartymi na bezpieczeństwie, jakości i zadowoleniu klientów.

Zadania na stanowisku

• Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców

• Wystawianie dokumentów przy załadunku i rozładunku

• Dostarczanie surowców na linię

• Odbiór niezużytych surowców z linii

• Odbiór z linii oraz rozmieszczenie w magazynie nowych produktów

• Kontrola stanu samochodów obsługujących rozładunki i załadunki

Oczekiwania wobec kandydata

• Wykształcenie min. Zawodowe

• Znajomość SAP (zakres dla użytkownika skanera)

• Uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym  (UDT)

• Komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie w pracę

• Umiejętność pracy w zespole

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym 4 – brygadowym

Sprawdź, co oferujemy:

  • startowe wynagrodzenie 5600 zł brutto/miesiąc

  • premie finansowe

  • dodatek 100 zł brutto/miesiąc za niepalenie papierosów

  • bonus finansowy na Święta

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • nagrody finansowe za sugestie i rekomendacje pracownicze

  • prwatną opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • bezpłatną naukę języków obcych

  • 3500 pieluszek i stypendia dla dzieci

  • zajęcia sportowe

Dodatkowo:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • bezpieczne warunki pracy i uznane standardy pracy

  • przyjazną i miłą atmosferę

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 707911542