2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdynia
  6. Prace magazynowe - Wielki Kack
Dodane Dzisiaj o 11:05

Operator Wózka Widłowego/Magazynier Stena Recycling Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

  • obsługa hali produkcyjnej w zakresie gospodarki odpadami

  • obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia oraz kontrolę zużycia paliwa

  • załadunek i rozładunek surowców, klasyfikację materiałów

  • współpraca w dobrej atmosferze z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych

  • dbanie o sprzęt, zgłaszanie wszelkich awarii i uszkodzeń

Wymagania:

  • posiadasz ważne uprawienia UDT na obsługę wózka widłowego

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • szukasz stałej i stabilnej pracy

  • dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji

  • jesteś gotowa/y do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 i 10:00-18:00

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie i nagrody premiujące wyniki

  • profesjonalna, atestowana odzież ochronna

  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego, ubezpieczenia medycznego i na życie

  • bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • szkolenia i kursy finansowane przez pracodawcę

  • możliwość zdobycia uprawnień

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 918211167