2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 27 maja 2024

Operator Wózka Widłowego Bocznego - Grupa Muszkieterów - Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Muszkieterów zrzesza niezależnych przedsiębiorców pod szyldami sieci Intermarché i Bricomarché. Nadrzędnym celem, który przyświeca Grupie Muszkieterów, jest zaspokajanie potrzeb zakupowych klientów i mieszkańców miejscowości, w których znajdują się nasze sklepy oraz stacje paliw. Unikatowy model biznesowy Grupy Muszkieterów polega na nieustannej, dwustronnej współpracy pomiędzy właścicielami punktów sprzedaży, a ekspertami pracującymi na co dzień w głównej siedzibie firmy w Swadzimiu k. Poznania. Dodatkowo firma posiada trzy centra magazynowe znajdujące się w Swadzimiu, Mysłowicach oraz Sosnowcu.

W ramach rozwoju przedsiębiorstwa szukamy osoby na stanowisko Operatora Wózka Widłowego do naszego magazynu w Sosnowcu:

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie obsługa ładunków paletowych przy użyciu wózka widłowego bocznego

  • Będziesz odpowiadać za przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu

  • Poznasz jak właściwie administrować dokumentacją związaną z magazynem

  • Nauczysz się segregacji i rejestracji nośników transportowych, opakowań zwrotnych oraz zapewnienia ich obrotu między poszczególnymi działami Bazy

  • Będziesz zajmować się odpowiednim wprowadzaniem danych dla procesów magazynowych w wyznaczonym przez przełożonego obszarze

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy na magazynie

  • Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy UDT

  • Możesz pochwalić się sprawnym prowadzeniem wózków widłowych bocznych - jest to dla nas warunek konieczny.

  • Lubisz rozmawiać i pracować z innymi – nasz zespół zawsze działa razem

  • Jesteś dokładny i punktualny - bo precyzja to klucz!

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat - bo nie lubimy niepewności

  • Opieka medyczna Luxmed – pakiet dla pracownika za 1 zł – bo zdrowie jest najważniejsze!

  • Możliwość objęcia pakietem medycznym członków rodziny

  • Do wyboru karta Multisport lub karta Edenred Sport i Kultura – Ty decydujesz!

  • Karta przedpłacona na święta Bożego Narodzenia do wykorzystania w naszych sklepach oraz stacjach paliw

  • Wczasy pod gruszą – dbamy o to, aby każdy miał czas na wypoczynek

  • Ubezpieczenie na życie i zdrowie PZU lub Uniqa oraz dodatkowe ubezpieczenie NNW

  • Bezpłatny parking dla pracowników

Nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 917958377