2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Tychy
Maspex
Dodane 20 maja 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO), InneDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • obsługa wózka widłowego,
  • składanie palet z wyrobem gotowym do klienta zgodnie z zamówieniami,
  • kontrola zgodności  towaru z zamówieniem,
  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy.
Nasze wymagania
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym wg harmonogramu,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizacja powierzonych zadań.
To oferujemy
  • zadania, pozwalające poszerzyć kwalifikacje,
  • w pełni automatyczny dojazd towaru do złożenia zamówienia,
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia pracy w najbardziej zaawansowanym technologicznie magazynie w Europie,
  • długą listę benefitów pozapłacowych takich jak: opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, bony i paczki świąteczne, wyprawki dla dzieci Pracowników: noworodków i pierwszoklasistów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tychy
ID: 915236404