2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Gniewomierz
KATARZYNA
Dodane 20 maja 2024

Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Gniewomierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań? Masz w sobie DRIVE do podbijania świata? U nas poznasz wspaniałych Ludzi, z którymi będziesz mieć możliwość współpracy w wielu interesujących projektach. Damy Tobie możliwości rozwoju! Każde wspólne działanie będzie dla Ciebie niezapomnianą przygodą!

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac magazynowych

  • Rozładunek i załadunek samochodów dostawczych

  • Praca ze skanerem

  • Dbanie o powierzony sprzęt firmowy

  • Prace porządkowe oraz pomocnicze w magazynie

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie lub masz przekonanie, że byłaby to praca idealna dla Ciebie

  • Posiadasz gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wymagane UDT)

  • Doskonale sprawdzasz się w pracy w zespole

  • Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności

  • Jesteś osobą odpowiedzialną i sumienną

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, która jest liderem na rynku

  • Pracę w aktywnym i zaangażowanym Zespole

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w Grupie Raben

  • Samodzielne i odpowiedziane stanowisko

  • Swobodną atmosferę w pracy

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna COMPENSA, karta sportowa Multisport, grupowe ubezpieczenie UNUM, myBenefit, możliwość nauki języka obcego za pomocą platformy eTutor)

  • Przyjazne i bezpieczne warunki pracy

  • Odzież roboczą

  • Wysoką kulturę organizacyjną (akcje charytatywne, konkursy, spotkania i eventy integracyjne)

Mamy DRIVE do rozwoju!

Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku. Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy. Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gniewomierz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Gniewomierz
ID: 869334510