2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nasielsk
Dodane 23 kwietnia 2024

operator wózka widłowego

Lokalizacja

Nasielsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

PPHU KAM-POL Import Eksport Piotr Furmański to producent najwyższej jakości produktów z branży przetwórstwa owocowo-warzywnego Dołącz do nas! W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator wózka widłowego. Miejsce pracy: Nasielsk

 Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózków widłowych,
  • transportowanie ładunków,
  • sprawdzanie stanu technicznego nowych i używanych wózków widłowych,
  • naprawa drobnych usterek (uzupełnianie poziomu oleju, wymiana butli gazowej w przypadku wózka widłowego spalinowego itp.),
  • drobne prace magazynowe,

.                                      Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ (po okresie

próbnym, możliwość stałego zatrudnienia), • atrakcyjne wynagrodzenie, •

przyjazną atmosferę • paczki świąteczne dla dzieci, • grupowe ubezpieczenie na

życie • BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA Wymagania: • doświadczenie na podobnym stanowisku• znajomość obsługi skanera mile widziana                                     Osoby

zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV na

adres e-mail bądź kontakt telefoniczny pod numerem 78*******49 Wszystkie osoby,

które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w CV

poniższej klauzuli: „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na

przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV

/ list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Operator wózka widłowego prowadzoną przez PPHU KAM-POL Import Eksport

Piotr Furmański, Owocowa 2 96-230 Biała Rawska, która będzie ich

Administratorem. Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i

sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi

do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane

osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione

podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane

przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu

danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej

rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu

cofnięcia niniejszej zgody.” *Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich

danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez PPHU

KAM-POL Import Eksport Piotr Furmański, Owocowa 2 96-230 Biała Rawska, przez

okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych

Lokalizacja

Nasielsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nasielsk
ID: 757188243